Felhasználói vélemények:

Forgalmazza: eMAG

  • Ingyenes szállítás

  • Csomag ellenőrzése kiszállításkor

Termékgarancia: részletek

Magánszemély: 24 hónap

Részletek

Általános tulajdonságok

Átalakít (médiából) 100Base-TX
Átlakaít (Médiába) 100BASE-FX
Média típus Single Mode
Rackbe szerelés 19 inchi
Portok 1 x 100Mbps SC 1 x 10/100 Mbps (RJ-45)
Szabványok IEEE 802.3 IEEE 802.3u IEEE 802.3x
LED funkciók PWR FDX/Col Link/Act SPD
Kompatibilitás Tp-Link MC112CS
Méretek (W x H x D mm) 94.5 x 73 x 27
Egyéb Elfogadja a WDM technológiát Half/Full-Duplex átviteli mód, FX portnak Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Half-duplex flow control (ellennyomás) Átvitel optikai szálon akár 20 km-re Link Fault Passthrough és a Far End Fault lecsökkenti időben a kapcsolat sikertelensége okozta veszteséget WDM TX: 1310nm WDM RX: 1550nm

Gyártó: TP-LINK

eMAG.hu törekszik a weboldalon megtalálható pontos és hiteles információk közlésére. Olykor, ezek tartalmazhatnak téves információkat: a képek tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban, egyes leírások vagy az árak előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak a gyártók által, vagy hibákat tartalmazhatnak. A weboldalon található kedvezmények, a készlet erejéig érvényesek.

Jól társítható

Értékelések

Legyen Ön az első értékelő

Kattintson a csillagokra a termék értékeléséhez

Ügyfelek kérdései és válaszai

Van kérdése?

Tegyen fel egy kérdést, hogy a felhasználók megválaszolhassák!