Felhasználói vélemények:

Forgalmazza: eMAG

  • Ingyenes szállítás

  • Csomag ellenőrzése kiszállításkor

Termékgarancia: részletek

Magánszemély: 24 hónap

Újracsomagolt (2 ajánlat)

Hasonló termékek

Kompatibilis tartozékok

Részletek

Általános tulajdonságok

Átalakít (médiából) 1000BASE-T
Átlakaít (Médiába) 1000BASE-FX
Média típus Multi Mode
Rackbe szerelés 19 inchi
Portok 1 x 1000Mbps SC 1 x 10/100/1000 Mbps (RJ-45)
Szabványok IEEE 802.3ab IEEE 802.3z IEEE 802.3x
LED funkciók PWR Link RX
Méretek (W x H x D mm) 94.5 x 73 x 27
Egyéb Full Duplex Flow Control (IEEE 802.3x) Kiterjeszti a szál távolságát akár 0,5, 50/125um szál segítségével Kiterjeszti a szál távolságot akár 0.22km 2.5/125um szál segítségével

Gyártó: TP-LINK

eMAG.hu törekszik a weboldalon megtalálható pontos és hiteles információk közlésére. Olykor, ezek tartalmazhatnak téves információkat: a képek tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban, egyes leírások vagy az árak előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak a gyártók által, vagy hibákat tartalmazhatnak. A weboldalon található kedvezmények, a készlet erejéig érvényesek.

Jól társítható

Értékelések

Legyen Ön az első értékelő

Kattintson a csillagokra a termék értékeléséhez

Másokat az alábbiak is érdekelték...

Ügyfelek kérdései és válaszai

Van kérdése?

Tegyen fel egy kérdést, hogy a felhasználók megválaszolhassák!