Háztartási gépek és klíma
TV és szórakozás
Telefon, Tablet, Laptop
Számítástechnika
Fotó-Videó, Okos eszközök
Szupermarket
Otthon, barkács, kert
Játékok, Baba, Mama
Divat, ékszerek és kiegészítők
Szépségápolás
Sport és utazás
Könyvek, Filmek és Irodaszerek
Autó- és motor felszerelések

Processzorhűtő 1STPLAYER THUNDERSTORM TS3 240 BLACK

Várható szállítás ide:

Információk:
  • 14 napos visszaküldési jog

20.510 Ft

Forgalmazza a(z): AzetShop

Raktáron eMAG Genius

Egyéb ajánlatok

 

 
 
 
 

 

 
 
 
 

Töltődik

Töltődik

Leírás

Megjegyzés: Ez a leírás automatikusan le lett fordítva magyarra.

1. Tiszta réz endoterm blokk 2. Támogatja az 5 V RGB szinkronizálást alaplappal (ARGB) a szivattyúfejen és a hűtőventilátoron 3. Hőmérséklet-szabályozott 9 lapátos ventilátor (600-1800 ford./perc) zajcsökkentő funkcióval 4. Vízpumpa hosszú élettartamú csapágyakhoz (2500±10%RPM)/40 000 óra 5. Nagy sűrűségű szigmoid tűs hűtőborda 6. Nagy teljesítményű szilikon paszta 7. CPU maghőmérséklet kijelző

Részletek

Általános tulajdonságok

CPU foglalat CPU-hűtő
Hűtés típus Folyadék
Fordulatszám (f/p) Pumpa: 2500 RPM ± 10%
Zajszint (dB) 30 dB
Méretek (W x D x H mm) Ventilátor: 120 x 120 x 25 A radiátor méretei: 277 x 120 x 27 mm
Egyéb Hidraulikus csapágy Ventilátor csatlakozó: 4-PIN (PWM) + 3-PIN ARGB ARGB világítás (3 tűs csatlakozó) Szivattyú csatlakozók: 3-PIN + ARGB EPDM+IIR nagy sűrűségű vízcső Precíz szivárgásmentes szerkezet Hőzsír, A zsír hővezető képessége >13,4W/MK
Súly 2 kg
Szín Fekete

Gyártó: 1st PLAYER

eMAG.hu törekszik a weboldalon megtalálható pontos és hiteles információk közlésére. Olykor, ezek tartalmazhatnak téves információkat: a képek tájékoztató jellegűek és tartalmazhatnak tartozékokat, amelyek nem szerepelnek az alapcsomagban, egyes leírások vagy az árak előzetes értesítés nélkül megváltozhatnak a gyártók által, vagy hibákat tartalmazhatnak. A weboldalon található kedvezmények, a készlet erejéig érvényesek.

Töltődik

Töltődik

Értékelések


4.4

5 értékelés

5

értékelés eMAG vásárlóktól

80%

pozitív vélemény


Anonim

2025. okt 31. | eMAG Románia

Boldog

 eMAG vásárlói értékelés

Jó termék, megéri az árát, de ettől függetlenül nem adtam rá 5 csillagot, mert nem jelzi ki helyesen a processzor hőmérsékletét, és nem tudom megváltoztatni a ventilátorok színét (folyamatosan keresgéltem a kézikönyvben és a neten, de semmi...)

Automatikusan lefordított értékelés

Megjegyzést írok

Anonim

2025. okt 16. | eMAG Románia

Megfelelő

 eMAG vásárlói értékelés

Rendesen hűt. Van egy Ryzen 7 5700x-em, alapjáraton 40 fok van a hőmérséklete, a maximum pedig nem haladja meg a 70 fokot. 3 csillagot adok, mert a hőmérsékletjelző haszontalan, nem mutatja a processzor hőmérsékletét. Nem tudom, mit mutat. Azt mondtam, hogy egy plusz fillérért megveszem az árát.

Automatikusan lefordított értékelés

Megjegyzést írok

Anonim

2025. sze 01. | eMAG Románia

Nagyon elégedett

 eMAG vásárlói értékelés

Csendes és jól teszi a dolgát.
Légy nagyon óvatos a felszereléskor és a tok típusánál is!

Automatikusan lefordított értékelés

Megjegyzést írok

Anonim

2025. aug 16. | eMAG Románia

Nagyon elégedett

 eMAG vásárlói értékelés

Gyorsan megérkezett. Egy 120-as AIO helyett telepítettem. Kicsit nehézkes a telepítése (nem kezdőknek való), a ház kicsi, alig fér el (helyproblémák), és ha magas RAM-ok vannak a processzor mellett, akkor okozhat némi fejfájást (pl. Corsair Vengeance RGB), de végül sikerült telepítenem. A ház RGB vezérlővel rendelkezik (5V-on, nem úgy, mint az alaplap 12V-tal), gond nélkül sikerült szinkronizálnom. A hőmérséklet-kijelző 360 fokban elforgatható (tehát nem lesz probléma, ha a csövek balra vagy jobbra vannak).
A sok RGB vezérlőhöz, ventilátorhoz, szivattyúvezérlőhöz stb. való kábelrendezés nem egyszerű (de türelemmel megoldható).

Technika: jól hűt, nagyon csendes, a ventilátorok hangtalanok, a pumpa nem ad ki bugyogó hangot.

Konklúzió: Ez egy rendben lévő hűtő, korrekt áron, jó minőségű. Türelem kell az összeszereléshez, de nem túl bonyolult (10 perces összeszerelési időre számítottam, kábelrendezéssel együtt kb. egy órába telt).

Automatikusan lefordított értékelés

Megjegyzést írok

Töltődik

Töltődik

Ügyfelek kérdései és válaszai


Van kérdésed?

Tegyél fel egy kérdést és a felhasználók megválaszolják.

Akadálymentesítési menü

Betűtípus beállítása

Betűméret növelése vagy csökkentése 100%

Tartalom beállítása

Színek beállítása

Kurzor beállítása